"Let your Logo do the job."

Sylwester 2018 W Klubie Pin-up!, Sylwester 2024 W Bytomiu

To jedyna kręgielnia i klub bilardowy w mieście, który zapewnia rozrywkę dla każdego, bez względu na wiek. Co więcej, na zainteresowanych czeka aż 8 profesjonalnych torów bowlingowych oraz

Sylwester 2018 W Klubie Pin-up!, Sylwester 2024 W Bytomiu, DC Stylewww.pin-up-kasyno.pl

najmłodszych mieszkańcach miasta – dzieciach. Klub przygotował dla nich specjalne wyposażenie kręgielni (np. mniejsze kule i bramki). To coś więcej niż klub. To również osiem profesjonalnych torów bowlingowych, bilard i dobra zabawa w samym sercu Bytomia. Znajdująca się w Bytomiu kręgielnia Pin-Up!

Karnet Bilard 10 H

najbliższych przyjaciół, czy rodzinny wypad na kręgle lub bilard. Piątki i soboty nadają się do tego idealnie. Ponieważ wtedyklub pracuje znacznie dłużej. Z okazji Nowego Roku uczestnicy sylwestra w Klubie Muzycznym Pin-Up!

Nie samą pracą żyje człowiek, z czego doskonale zdaje sobie sprawę każdy mieszkaniec Bytomia. Oczywiście oprócz wyciskania siódmych

  • Z okazji Nowego Roku uczestnicy sylwestra w Klubie Muzycznym Pin-Up!
  • Ponieważ
  • To jedyna kręgielnia i klub bilardowy w mieście, który
  • Klub zawsze staje na wysokości zadania i dopasowuje
  • miejscu, będzie niezapomnianym przeżyciem.

Otrzymają również niecodzienny prezent – kupon na godzinę gry w kręgle, do wykorzystania przez cały styczeń w kręgielni Pin-Up! W Agorze Bytom.

Sklep Firmowy Bakoma W Bytomiu –

6 stołów bilardowych. Oczywiście Pin-Up! Nie zapomina o

Pin-up! Bar Bytom

Music&Bowling to miejsce, w którym dominuje nostalgiczny klimat lat eighty. Ta niepowtarzalna atmosfera świetnie współgra z grą w kręgle, której w miejscu tym można oddać się na 9 w pełni profesjonalnych torach do bowlingu. Najwyższej jakości kule do kręgli dostępne na miejscu z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających graczy. Kręgielnia Pin-Up!

Inne Sklepy Z Tego Miasta Lub Województwa

potów na siłowni, długich spacerów czy wieczorów filmowych, od czasu do czasu warto również się nieco rozerwać. Naturalnie nasuwa się pytanie, gdzie najlepiej to zrobić na terenie Bytomia? Absolutnie w klubie Pin-Up! To doskonała rozrywka w amerykańskim stylu!

Jest także miejscem, w którym można zorganizować niezapomnianą imprezę okolicznościową właśnie z kręglami jako motywem przewodnim. Osoby, które pragną zorganizować nietypowe urodziny, wieczór kawalerski, panieński, a nawet imprezę firmową mogą to zrobić w Pin-Up! W CH

Agora Bytom! Klub zawsze staje na wysokości zadania i dopasowuje ofertę do indywidualnych potrzeb, a także budżetu. Jedno jest pewne, organizacja urodzin, czy innych ważnych wydarzeń w tym miejscu, będzie niezapomnianym przeżyciem.

Pin-up! Music&bowling, Bytom

Poznaj unikatowy koncept, w którym klub oferujący wieczory pełne największych muzycznych przebojów łączy się ze znakomitą rozrywką dla całej rodziny. To doskonała rozrywka w amerykańskim stylu lat 50-tych! Zapraszamy do naszego klubu znajdującego się w centrum handlowym Agora Bytom na 2 poziomie. Aby tego było mało, Pin-Up! To doskonałe miejsce na spotkanie w gronie